Share
Go down
grobar9
Število prispevkov : 43
Registration date : 04/09/2011

Moj Ciao

on Sob 10 Sep - 18:23
First topic message reminder :

pred kratkim sm kupu caota.je lepo ohranjen dela supr je pa letnik 1975.a so kksne prednosti al pa slabosti tega caota?drgac koncna je 43 kar je uredu.ko ga bom malo urediu,pobarvau,grejo slikce takoj gor Very Happy

grobar9

Re: Moj Ciao

on Ned 2 Okt - 10:58
bi rabu ja sam prvo bom kupu polini top one cim bo €€.potem ti pa napisem in bi se dal zment kej Smile
yamaha15
.....
.....
Število prispevkov : 538
Registration date : 04/06/2011

on Ned 2 Okt - 12:01
[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:bi rabu ja sam prvo bom kupu polini top one cim bo €€.potem ti pa napisem in bi se dal zment kej Smile
ne kupovat top one
sam grel se bo
CiaoAngel
Član
Član
Število prispevkov : 778
Registration date : 12/04/2010

on Ned 2 Okt - 12:08
wtf pa kva vm tle na forumu ni jasn po tanovm se bo že zrd top one grel pa kva tle guvurite če nimate pojma še man se motor greje z topom kokr z orginal avspuhom sploh ti yamaha maš pa skos neke bulane izjave mam tlele polini top one izpuh pa gremo lahk pred usmi probat da se negreje pa čist uredu avspuh je za na sklopko da ti ful pospeška končne je pa mal mn k na fijerju halooo zdej pa že zači razmišlat kaj guvuriš
yamaha15
.....
.....
Število prispevkov : 538
Registration date : 04/06/2011

on Ned 2 Okt - 16:13
[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:wtf pa kva vm tle na forumu ni jasn po tanovm se bo že zrd top one grel pa kva tle guvurite če nimate pojma še man se motor greje z topom kokr z orginal avspuhom sploh ti yamaha maš pa skos neke bulane izjave mam tlele polini top one izpuh pa gremo lahk pred usmi probat da se negreje pa čist uredu avspuh je za na sklopko da ti ful pospeška končne je pa mal mn k na fijerju halooo zdej pa že zači razmišlat kaj guvuriš
maš kit gor.
In drgač z top one gre več in se tud greje bol a ni to logično? Pa še čez glavo ma spelan da ja ne hladi glave.
grobar9

on Ned 2 Okt - 19:12
strinjam se z CiaoAngelom,tko da bom kr polini top one kupu pa novo masino ker me ze zdej jebe,da se nam zajebavu bom kr novo kupu da bo zihr Very Happy pol se kksn kit in bo to to Very Happy pa ce bo res dost kesa pa mogoce speed engine :PPPPP
nejc93
Admin
Admin
Število prispevkov : 1048
Registration date : 16/09/2009

on Ned 2 Okt - 20:13
SMEHI taki da te glava začne pečt....
vse skup zaklenu pa bo mer!!!!

mali kakdu

[You must be registered and logged in to see this image.]
DeNiS
Admin
Admin
Število prispevkov : 162
Registration date : 24/05/2011

on Ned 2 Okt - 20:24
[You must be registered and logged in to see this link.] je napisal/a:
vse skup zaklenu pa bo mer!!!!

Tooooo Very Happy

Lp , Denis [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
The Boss
Admin
Admin
Število prispevkov : 1847
Registration date : 03/02/2008

on Ned 2 Okt - 21:20
fantje da nau slučajno kakšnih ukrepanj!!!!!! faq

[You must be registered and logged in to see this link.]
The Boss
Admin
Admin
Število prispevkov : 1847
Registration date : 03/02/2008

on Ned 2 Okt - 21:24
- Žaljenje ali nestrpnost: Če bo moderator ocenil, da je post ali tema žaljiva se jo bo brisalo.. Strogo odsvetujemo, da delate “strokovne” analize o forumaših, ki so drugačnega mnenja ali pa sogovornika žalite, provocirate, izzivate ali z njim osebno obračunavate na katerikoli način – zaradi nestrinjanja v mišljenju ali česar drugega. Prepovedano je na žalitve odgovarjati z žalitvami ali na katerikoli način ovirati normalno funkcioniranje določenega sklopa foruma. Če se bodo ta pravila kršila, bodo objave ali tema zbrisane.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Sponsored content

Nazaj na vrh