Share
Go down
rokkokot
Število prispevkov : 437
Registration date : 22/05/2012

MMR ciao

on Ned 5 Maj - 19:38
Živjo
Danes sem nabavil novega ciaota, v namen da bo en race varjanta drugi pa za po opravkih on ostalo.

Setup:
-polini 43
-fergi 13/13
-polini lunga
-polini vario
-100 jermenica
-malossi filter

Ko sem kupoval ciaota sm šel na testno vožnjo pa mal sm ga na hitr pogledu, ker se mi je zlo mudil naprej. Tam je zgledal vse ok, razn spredna feltna je bla mal v levo, verjetno zarad obrabljenih gumic. In pridm cel vesel domov ker sem dobil ciaota precej pocen (360 eur) in začnem rastavlat da vidm kako pa kaj in kaj vidm RAZTUR... Niti enga šraufa ni brez uničenga navoja, geštel je več al mn uničen ker ni blo na nobenem šraufu podložke in je vse krivo oz potrgano. zadni 3cm geštela dejansko manka... glede mašine je zaenkrat vse ok, je pa res da je nisem še nič rastavljal, razen tega da pri fergiju manka polovico šraufov. luft je pr litki tok da glava peče... Največje razočaranje je pa blo k sm en šrauf odšraufov tm za tisto letvico ki drži zajle je začeu bencin vn tečt, pa lohka še cel dan naštevam... dobr so me nategnl, ampak večino sm si sam kriv. Evil or Very Mad Evil or Very Mad en nasvet, predn kej kupujete preglejte vse pa naj se vm ne mudi.
Verjetno bo treba velik švasat, pa ene 100 eur not zmetat da bo tko k treba. če mi pa to rata sm pa car Very Happy
lp
Dovjak95
Admin
Admin
Število prispevkov : 208
Registration date : 16/02/2011

Re: MMR ciao

on Ned 5 Maj - 21:26
To je pa kar konkreten spisek Rolling Eyes.
Upam da je z mašino vse OK glede na napisano cene nebom komentiral
je pa res da je na mopedu kar nekaj dobrih stvari (cilinder vario...)
seveda če so dobro ohranjene.
Barva najbrš pride druga če bo treba švasat žagat... ?
Imaš mogoče v mislih raceland in podobno ker paraviš da bo za racing?

cheers 2 STROKE 4 MORE SMOKE cheers
rokkokot

on Ned 5 Maj - 22:43
Spisek je v resnici še daljši... na žalost Sad Se strinjam nekaj stvari je ok, vario je vredu (dobil sem zraven tudi komplet valčkov), cilinder je baje tud vredu (sam ne verjamem, vsaj ne zarad prejšnih dogodkov) jermenica zgleda da bo zdržala še par sezon, ker ima čisto malo lufta, imam pa narejeno novo od Laure tako da to nebo problem. Moped ma dobre pospeške in končno okrog 70, mogoče malo več (na filing). Najbolj me skrbi tista luknja v tanku ampak upam da bom zrihtu lukno in vse ostalo. Jutri bom poslikal da boste vedl o čem govorim. Moped je bil kupljen več al mn zarad racelanda, pa mogoče mal za zajebancijo. Nameravam sestavit rv bloke, mojega depsa, ferg okol 20, močnejšo gred (mazuchelli itd.) in 27mm avspuh, verjetno simonini. Ampak najprej je treba popravt vso škodo... Very Happy
lp
rokkokot

on Pet 21 Nov - 17:35

Moped sem potem zrihtal, da je bil v brezhibnem stanju in ga kasneje prodal. Tako, da se lahko tema tudi zbriše Smile
Sponsored content

Nazaj na vrh